TPK Medya Ankara Web Tasarım S Logo
Neler Yapıyoruz?

WordPress Web Tasarım

WordPress altyapılı olan özel tasarımlar sayesinde projeler akılda çok daha kalıcı, sade ve zeki bir şekilde hazırlanarak sahip olabilirsiniz.
WordPress Web Tasarım
BİLGİ & TEKLİF ALIN

Bizler alanında uzman ekip kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Hizmetlerimizi İnceleyin!

Müşterilerimize akılcı ve ekonomik çözümler sunarak en iyiye ulaştırmayı hedefliyoruz. Yönettiğimiz tüm projelere duygularımızı katarak samimi sonuçlar ortaya çıkarırız.

Size Özel Sıfırdan Tasarım
%100 Yönetilebilir Panel
Modern Arayüz Tasarımı
Google Uyumlu Tasarım
Sınırsız Sayfa Ekleme
Sınırsız Blog Sayfası
Portfolyo, Proje Sayfaları
WhatsApp Butonu
Teklif Formu Sayfası
Logo ve Görsel Tasarımı
Hız Optimizasyonu
Ücretsiz Teknik Destek
1 Yıl Ücretsiz Hosting
Sınırsız Depolama Alanı
Sınırsız Kurumsal Mail
SSL (Güvenlik) Sertifikası

WordPress İle Ne Tür Projeler Yapılır?

WordPress uzmanı Türkiye ve Avrupa genelinde kurumsal firmaya hizmet veren bir adresiz. Bu alanda birçok farklı alan ve beklentileri olan müşterilerimiz için varız. WordPress web tasarım hizmetlerimiz olmasından ötürü bireyseli kurumsal ya da şirket sahibi olanlar tüm işlerin üzerine bir de tecrübelerimizi ekleyerek kaliteli hizmet verme amacımız ile yer almaya devam ediyoruz.

Neden WordPress Uzmanı Tercih Etmeliyim? WordPress web tasarım alanında oldukça iyi yenilikçi fikirlerin yanı sıra altyapı trendleri ve güncel tasarım uygulamaları bir araya gelerek, müşteri memnuniyeti her zaman önce tutularak çalışmalarımıza devam eden bir ekibiz.

Özgün bakış açımız ve WordPress uzmanı kadromuz ile ideal reklam çözümleri ile yanlarınızda varız. Firmanız için her zaman zekice ve yenilikçi fikirler ile üretim, yazılım tasarımlar sunuyoruz.

WordPress Web Tasarım
Kurumsal & Samimi

Kurumsal hizmet sağlarken sizinle aramıza protokoller koymayız. Sizin için samimiyetle çalışırız.

Ne Söz Verdiysek O

Hizmet detaylarında ne taahhüt ettiysek onu mutlaka sağlarız. Sizin işinizi kendi işimiz gibi

Hızlı ve Kolay İletişim

Satın alım öncesi olduğu gibi sonra da hızlı ve kolay şekilde iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalarımıza Göz Atın!

Ankara’nın en etkili Web Tasarım Ajansı olmaktan gurur duyuyoruz. Uzun vadeli, güvenilir, Profesyonel Web Tasarım konusunda yaratıcı fikirlere sahip çözüm ortağı arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

WordPress Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

İçerik Listesi

WordPress Uzmanı

WordPress hizmeti web tasarım alanında rekabetin farkında olarak ilerliyoruz. Rakipleri iyi bir şekilde tanıyarak verdikleri hizmetlerden anında haberdar oluyoruz. Sektörel olarak aşırı fiyatlar vererek hizmetler sunulsa bile bizler için müşteri memnuniyeti en önde gelmesinden dolayı uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

WordPress Özel Tasarım

WordPress site kurma kısmında özel tasarımlar seçmek kurumsal alanlarda hazırlanan sitelerin arama motorlarında en iyi şekilde hizmet sunmasına yardımcı olan teknik düzenlemedir. Bu düzenlemeler sayesinde renklerden tonlara, konumlamalardan yansımalara, efektlerden daha çok etkene kadar durumlar gözlenebilir.

Kişiler ya da firmalara özel bir şekilde geliştirmeler yapmak aktif olarak kullanılan tasarım programları ile daha hızlı meydana gelir.

WordPress Ui- Ux Tasarım

WordPress web tasarım teması gibi hizmetlerin yanı sıra kullanıcı deneyimi Ux kullanıcıları giriş yaptıkları web platformlarını daha iyi deneyim elde etmeye başlar. Bu faaliyetlere geçmeden hemen önce birçok faktör değerlendirilmesi gerekir. Ux tasarımları meydana gelecek sitenin tüm ayrıntılarının yer alması öncelikli olmalıdır. İyi bir araştırma yapmak en önemli konular arasındadır.

WordPress Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

WordPress web tasarım yani WordPress uzmanı ile alınan hizmet aracılığı kurumsal firmalar için arayüz ile yazılım planlamaları sunarız. Site geliştirmek isteyen kullanıcılar için yenilikçi fikirlerimiz ile çalışmalarımız devam ediyor.

WordPress Sitenin Avantajları

WordPress hosting yanı sıra sitelerin avantajları;

 1. Yönetim paneli Türkçe olmasından dolayı herkes rahatlıkla kullanabilir.
 2. Panellerin özellikleri web sitelerinin görünümleriyle uyuşmasından dolayı adminler tarafından kolay yönetilir.
 3. Çok esnek bir alt yapısı vardır. Google gibi arama motorlarında algoritmik düzenlemeleri ile uyum içerisinde yer alır.
 4. Dönemsel olarak güncellemelerden eklentilere kadar birçok kullanım öne çıkar.
 5. İçerik eklenmesi çok kolaydır. SEO açısında eklentiler gibi konular teknik sorunlar en alt seviyelere iner.

WordPress Wocommerce E-Ticaret Sitesi Tasarımı

WordPress web tasarım e-ticaret hizmetlerinizde kullanım ve yönetimleri kolay olan özel tasarımlarla daha çok satış sunar. İnternet ortamlarına olan ürünleri satmak için açılan siteler e-ticaret siteleri olarak yer alırken günümüzde çok yaygındır. Rakipler arasından sıyrılmak ve daha çok dikkat çekmek için iyi bir tasarım önemlidir.

WordPress Web Tasarım Kimlere Hitap Ediyor?

 1. İnternet sektörü üzerinde kendi hedef kitlesini belirlemek isteyenler
 2. Altyapıları önceden bilen ve bu sisteme alışık olanlar
 3. Sektörü anlama konusunda uygun fiyat talebi bekleyenler
 4. Belirli ziyaretçi ve kullanıcı kitlelerini aşarak yeni kendi potansiyellerini oluşturmak isteyenler için uygundur.

WordPress Kurumsal Site ve E-Ticaret Sitesi

WordPress temaları gibi işlemlerin yer aldığı siteler;

 1. Müşteri taleplerine göre özel tasarım seçenekleri ile yer alıyoruz.
 2. Web sitelerinde güncel olan ratoaların ve rekabetlerin analizlerini sunarak Google algoritmaları ile uyumlarından temaların işlevselliklerine kadar her şeyi gözden geçiriyoruz.
 3. Web siteler Google, yandex gibi arama motorlarında güvenilir bir hizmet sunmasından dolayı SSL sertifikası siteye entegrasyonları yapılır.
 4. Farklı firmalardan alınarak ya da kendi çabalarınız ile yaptığınız WordPress ile yaşanan teknik sorunlardan tema ve yazılımsal gibi konulara destek sunuyoruz.
 5. Web sitelerinin ihtiyaç duyacakları yeni eklentilerden modül yazılımlarına kadar her şeye çözüm sunuyoruz.

WordPress Yazılım Hizmetleri

WordPress web tasarım hizmetleri sırasına ilk olarak tasarım ve planlama çalışmaları olmalıdır. Ardından da görsel, arayüz tasarımları ve yazınsal materyaller nasıl konumlandırılacak olduğuna karar verilmelidir. Bu aşama sırasında projelendirme aşaması olarak yer alırken, Mysql, HTML, PHP ve CSS gibi kodlamalar ile çalışmaların son hali meydana gelir. Tüm gerekli düzenlemeler eksiksiz bir şekilde yapılması ardından yazılım ile arayüz tasarımları test edilerek gerekli eksiklikler giderilir.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

Sürekli olarak beyin fırtınası yaparak bizleri tercih eden müşterilerimiz için iyi bir hizmet verme amacı ile yer alıyoruz. İletişimin ne kadar önemli bir konumda olduğunun farkında olarak WordPress uzmanı olarak hizmet verdiğimiz kişiler ile sürekli iletişim halinde yer alıyoruz.

Bireysel ve firma bazlı olarak hizmet verdiğimiz kişilere WordPress uzmanı olarak yenilikçi çalışmalar ile imza atmak, daha iyi adımları yerine getirmek için varız.

Bizleri Tercih Ederek;

WordPress web tasarım alanında bizleri tercih ederek;

 1. Özel web sitesi ile gelen ayrıcalıklara sahip olabileceksiniz.
 2. Güvenilir ve kullanışlı adres oluşumlarınız meydana gelebilir.
 3. Hızlı bir web sitesi tasarımı çok daha kolay oluşur.
 4. Kullanıcı deneyimi ile beraber memnuniyeti yüksek sitenin temellerini atmaya devam ediyoruz.
 

Web Sitesi Tasarımı hakkında detaylı görüşebilir miyiz?

Google harita linki ya da kurumsal web tasarımları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle telefon numarası üzerinden bilgi almanız mümkündür. Hattımız istediğiniz zaman kullanıma açık olup iletişim formu da ayrıca yer almaktadır. Son olarak dilemeniz halinde WhatsApp destek hattı da mevcuttur.

Konum Bilgimiz

AKLINIZDA PROJE Mİ VAR? HEMEN TEKLİF ALIN

Formu doldurun sizi hemen arayalım.