TPK Medya Ankara Web Tasarım S Logo
2024 Yılı İçin WordPress Site Fiyatları

WordPress Site Fiyatları

İçerik Listesi

5
(1)

WordPress Site Fiyatları alanında uzman isimlerden meydana gelen kadromuz ile onlarca Google incelemesi ile 1000’den daha fazla web tasarım projesi yaparak öne çıkan firmalar arasında olduk.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Hizmeti
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Hizmeti

WordPress Web Sitesi Kaç Paraya Yapılır?

İnternet sitesi kurma maliyeti 2024 yılı için temel yüzeylerde yer alan web sitelerinin ortalama maliyetleri incelenecek olduğu zaman 3 ila 15 bin TL arasında olduğunu bilmek gerekir. İstenen sitelerin işlevsellik durumlarına bağlı bir şekilde rakamlarda artma ya da azalmalar meydana gelebilir. İşlevsellik kısmında detaylı inceleme olacağı zamanlarda standart mı kurumsal mı modül isteniyor mu gibi birçok kişi ya da firmadan talep edildiği zaman daha fazla mesai harcanacak olmasından ötürü maliyetler artış gösterir.

Yukarıda yer alan fiyat ile eklemeler olmadan da Profesyonel çalışma meydana gelmeyeceğini bilmek gerekir.

Domain ve hosting fiyatı ortalama olarak günümüzde 500 ila 1000 TL arasında değişiklik gösterir. Piyasa üzerinde birçok domain hosting satan firma yer alırken büyük bir kısmı kar etmek için rakamların da altında satışlarını yerine getirmektedir. Bir yerden vererek bir yerden aldıkları için daha uygun fiyatlar ile hizmetler sunarlar. Buna örnek verecek olursak düzgün bir hosting firmasının fiyatı her ay düzenli olarak sitelerin yedeklerini alarak çalışmalarına devam eder. Bunu hosting için entegre edilen hetbackup modülü ile yerine getirir. Hosting arızalanması gibi durumlar meydana geldiği zamanlarda sıradan firmalarda yedek alma durumu olması için hem hevesler çöpe gider hem emekler hem de bütçeler. Bu yüzden alanında uzman olan bir adresten alım olmalıdır.

2024 Yılı İçin WordPress Site Fiyatları
2024 Yılı İçin WordPress Site Fiyatları

2024 Yılı İçin WordPress Site Fiyatları

WordPress web sitesi kurma maliyeti ve fiyatı 2024 yılı için ne kadar olduğu da merak edilen konular arasında yer alır. İlk olarak her şirket için kullanılması öne çıkan tasarımlar ile ihtiyaçların farklı olduklarını unutmamak da gerekir. Bu yüzden de maliyetleri en çok araştırılan konular arasında olur. WordPress ajansı ya da uzmanından alınan yardımlara göre de fiyatlandırmaların değişiklik gösterecek olduğunu bilmek gerekir.

WordPress site fiyatları hakkında yine de piyasa üzerinde yer alan fiyatlanmalar merak ediliyorsa bu anlarda profesyonel olan sitelerin ortalama olarak maliyetlerinin 3 bin ila 6 bin TL arasında olduğunu bilmek gerekir. Hem daha büyük hem de daha kaliteli olan web tasarım ajanslarına gidilecek olduğu zaman bu rakamlar daha çok artış gösterebilir. Bu yüzden de WordPress uzmanı alanında yardım almadan hemen önce firmaların referans kısımlarını inceleyerek samimiyetlerinden sizleri yarı yolda bırakır mı bırakmaz mı gibi birçok konu incelenmelidir. Güven vermeyen yerlerden uzak kalmak gerekirken gerçekten güven veren yerlerde çok daha uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetler alabilecek olduğunuzu bilmenizde fayda vardır.

Profesyonel Sitenin Maliyetini Neler Arttırır?

WordPress site yaptırmak istiyorum ama profesyonel olan sitenin maliyetini neler arttırır diye merak ediyor olabilirsiniz. WordPress site yapan firmalar alanında öncü firma olarak yer alırken sizler için Site kurma maliyeti alanında merak edilen her şeyi derledik. Fiyat artmasına neden olan;

  1. Randevu sistemlerinden ödeme entegrasyonlarına kadar site içerisinde uygulanması istenen özel yazılımlar
  2. Farklı dil seçenekleri isteyenler için dil modülü
  3. Ürün giriş miktarı
  4. Alan isimleri ve hosting hizmetleri gibi web tasarım aracılığı ile satın alınacak olduğu zaman bir de ortalama olarak 250 ila 500 TL arası maliyet eklenmesi söz konusu olur.

E-Ticaret Web Sitesi Maliyeti

Web sitesi iki farklı alan içerisinde belirlenir. Hazır olan CMS sistemleri ile beraber hazır e-ticaret yazılımları yer alır. Hazır olan sistemler en popüler olanlar olarak yer alırken arama motoru dostu alt yapısı olarak da WordPress gözlenir. E-ticaret sitesi fiyatları ortalama olarak en az 6 bin TL ile başlarken bu rakamlara güzel e-ticaret sitesi yaptırmanız da mümkün olacaktır.

İletişim kısmında yer alarak dildiğiniz an firmamıza ulaşabilir ve kendiniz için WordPress site kurma adımları hakkında bilgi alabilişiniz. En ucuz web sitesi fiyatları ile sizler için özel olarak hizmetler vermeye devam ediyoruz.

WordPress Web Sitesi Kaç Paraya Yaptırılır?

WordPress internet siteleri için farklı farklı kurulum talimatları yer alır. Fakat kurumsal olarak görünümlü olan bir site yapabilmek için tema düzenlemelerin yanı sıra değiştirme gibi birçok çeşitli bilgilere hakim olmak öncelikli olmalıdır. WordPress web sitesi ardından rahatlık ile kurdurulabilir. WordPress web sitesi kaç paraya yaptırılır? Kendi hizmetleriniz derli toplu bir çatı altında anlatılacak olduğu zaman iş potansiyellerinin artmasına yardımcı olur. Bu durum dijital kimlik için WordPress temalarından birisi tercih edildiği zaman WordPress site fiyatları aşağıda yer alanlar gibi belirlenebilir.

  1. En basit tasarımları olan internet sitelerinde en az 2500₺
  2. Kurumsal olan web sitelerinde en az 3000₺
  3. E-ticaret web sitelerinde en az 6000₺ olarak belirlenir.
Web Sitesi TürüOrtalama FiyatlarıTeslim Süresi
Temel Düzey (Kartvizit) Web Sitesi3.500 TL2 İş Günü
WordPress Site Fiyatı3.000 – 6.000 TL7 İş Günü
Kurumsal Web Sitesi3.000 TL10 İş Günü
Profesyonel Kurumsal Web Sitesi8.000 TL15 İş Günü
Temel Düzey E-ticaret Sitesi8.000 TL7 İş Günü
Kurumsal Düzey E-ticaret Sitesi6.000 TL15 İş Günü
Profesyonel Düzey E-ticaret Sitesi12.000 TL30 İş Günü
Portfolyo Web Sitesi6.000 TL4 İş Günü
OnePage (Tek Sayfa) Web Sitesi3.500 TL2 İş Günü
Online (Uzaktan) Eğitim Sitesi32.000 TL30 İş Günü
Haber Sitesi16.000 TL – 48.000 TL20 – 30 İş Günü
Emlak Web Sitesi18.000 TL – 40.000 TL15 – 20 İş Günü
Otel Web Sitesi12.000 TL – 40.000 TL7 – 15 İş Günü
PROJEYE ÖZEL WEB SİTESİTıklayın Fiyat Teklifi İsteyinÖzel Takvim
Kurumsal Web Sitesi Fiyatı

Google harita linki ya da kurumsal web tasarımları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle telefon numarası üzerinden bilgi almanız mümkündür. Hattımız istediğiniz zaman kullanıma açık olup iletişim formu da ayrıca yer almaktadır. Son olarak dilemeniz halinde WhatsApp destek hattı da mevcuttur.

Konum Bilgimiz

Yazımızı Değerlendirmek İster misiniz?

İçerik Puanı: 5 / 5. - Toplam Oy Sayısı: 1

Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Bir Yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Web Tasarım ve Digital Medya Ajansı

Web Tasarım, SEO Çalışması ve İnternet Reklamcılığı konusunda sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.

Son Eklenenler

AKLINIZDA PROJE Mİ VAR? HEMEN TEKLİF ALIN

Formu doldurun sizi hemen arayalım.