TPK Medya Ankara Web Tasarım S Logo
Neler Yapıyoruz?

Özel Web Sitesi Tasarımı

Özel web tasarım hizmetleri web siteye ihtiyacınız olduğu durumlarda karşınızda iki farklı seçenek yer alır. Hazır web tasarım ile özel web tasarım olmak üzere iki farklı kategoride incelenir.
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
BİLGİ & TEKLİF ALIN

Bizler alanında uzman ekip kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Hizmetlerimizi İnceleyin!

Müşterilerimize akılcı ve ekonomik çözümler sunarak en iyiye ulaştırmayı hedefliyoruz. Yönettiğimiz tüm projelere duygularımızı katarak samimi sonuçlar ortaya çıkarırız.

PHP, HTML - CSS Dilleri
Sıfırdan Özel Kodlama
Modern Arayüz Tasarımı
Google Uyumlu Tasarım
Sınırsız Sayfa Ekleme
Sınırsız Blog Sayfası
Portfolyo, Proje Sayfaları
WhatsApp Butonu
Teklif Formu Sayfası
Logo ve Görsel Tasarımı
Hız Optimizasyonu
Ücretsiz Teknik Destek
1 Yıl Ücretsiz Hosting
Sınırsız Depolama Alanı
Sınırsız Kurumsal Mail
SSL (Güvenlik) Sertifikası

Özel Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Özel Web Sitesi Tasarımı hizmetleri web siteye ihtiyacınız olduğu durumlarda karşınızda iki farklı seçenek yer alır. Hazır web tasarım ile Özel Web Sitesi Tasarımı olmak üzere iki farklı kategoride incelenir. Hazır web tasarımların genel olarak bakılacak olduğu zaman her an kullanıcılara hitap ediyor olduğunu söylemek pek de doğru olmaz. Tam anlamı ile amaç doğrultusunda, kişilerin istediği tüm özelliklerin yer aldığı kullanıcı dostu, sıfırdan özel bir şekilde tasarımları yapılan sitelere Özel Web Sitesi Tasarımı denir.

Özel Web Sitesi Tasarımı web sitelere ihtiyacınız olduğu durumlarda Web tasarım nedir, nasıl olmalıdır sorusu akıllarda belirir. Özel olan Web tasarım sadece görüntü açısından değil bir yandan da Profesyonel web tasarım olarak gözlenmesinden ötürü yazılım alanında da öne çıkar.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal & Samimi

Kurumsal hizmet sağlarken sizinle aramıza protokoller koymayız. Sizin için samimiyetle çalışırız.

Ne Söz Verdiysek O

Hizmet detaylarında ne taahhüt ettiysek onu mutlaka sağlarız. Sizin işinizi kendi işimiz gibi

Hızlı ve Kolay İletişim

Satın alım öncesi olduğu gibi sonra da hızlı ve kolay şekilde iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalarımıza Göz Atın!

Ankara’nın en etkili Web Tasarım Ajansı olmaktan gurur duyuyoruz. Uzun vadeli, güvenilir, Profesyonel Web Tasarım konusunda yaratıcı fikirlere sahip çözüm ortağı arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Özel Web Sitesi Tasarımı Nedir? Neden Önemli?

İçerik Listesi

Özel Web Sitesi Tasarımı Nedir? Neden Önemli?

Özel Web Sitesi Tasarımı hizmetleri web siteye ihtiyacınız olduğu durumlarda karşınızda iki farklı seçenek yer alır. Hazır web tasarım ile Özel Web Sitesi Tasarımı olmak üzere iki farklı kategoride incelenir. Hazır web tasarımların genel olarak bakılacak olduğu zaman her an kullanıcılara hitap ediyor olduğunu söylemek pek de doğru olmaz. Tam anlamı ile amaç doğrultusunda, kişilerin istediği tüm özelliklerin yer aldığı kullanıcı dostu, sıfırdan özel bir şekilde tasarımları yapılan sitelere Özel Web Sitesi Tasarımı denir.

Özel Web Sitesi Tasarımı Nedir? Neden Önemli?

Özel Web Sitesi Tasarımı web sitelere ihtiyacınız olduğu durumlarda Web tasarım nedir, nasıl olmalıdır sorusu akıllarda belirir. Özel olan Web tasarım sadece görüntü açısından değil bir yandan da Profesyonel web tasarım olarak gözlenmesinden ötürü yazılım alanında da öne çıkar. Site yönetimlerine ait panel ile tasarımlar biri birileri ile uyumlu bir şekilde yer aldığı zaman hazır olarak yer alan site elde edilir. Bu sayede Özel Web Sitesi Tasarımı kişilere özel olarak benzersiz bir hizmet anlayışı tanımlaması öne çıkabilir.

Kişilere, kurumlara, markalara, girişimlere özel bir şekilde hazırlanan web sitesi tasarımlarına sahip olabilmek genel anlamda büyük avantajları beraberinde getirir.

Özel Web Sitesi Tasarımıın Avantajları

Özel Web Sitesi Tasarımı alanında kullanıcılar için sunulan avantajlar incelenecek olduğu zaman adeta saymak ile bitmeyecek kadar fazla olmaktadır. Bu avantajlar;

  1. Özgün olarak yer alır. Bir sektör üzerinde faaliyetlerine devam eden siteler dahil olacak şekilde tüm siteler arasından sıyrılarak üst sıralara çıkmanızı sağlar. Bu durum markanız ile özleşen bir tasarıma sahip olmanız açısından önemli olur.
  2. Kişilere, ürünlere, hizmetlere ya da markalara özel bir şekilde tasarımlar yapılır. Özel tasarım site ile istenilen görüntüler ile özelliklerin tasarım sırasında yer alması sağlanır.
  3. Rekabet güçleri normale oranla daha çok artar. Sıfırdan bir tasarım geliştirilmesi yapıldığı zaman rakip düzeylerde yer alan sitelerden daha üstün özellikler taşıyan bir site meydana gelir.
  4. SEO açısından oldukça etkilidir. Özel olan sitelerde her şey SEO odaklı olarak gelişimlerinin yapılmasından ötürü tüm ayarlamalar tasarım aşamasında meydana gelir ve site daha hızlı sonuçları alarak kullanıcı odaklı ilerler.

Web tasarım ajansı da bu konuda oldukça önemlidir. Kurumsal web tasarım sayesinde birçok avantaj elde edilir. Web tasarım örnekleri incelenecek olduğu zaman göze çarpan tek dezavantaj tasarım süresinin diğerine oranla biraz daha uzun olmasıdır. Hazır olan tasarımlarda ortalama olarak aynı gün bile yayına çıkmak mümkün olan konular arasında yer alırken özel tasarımlar sırasında bu süre biraz daha uzun olarak yer alabilir. Fakat tüm ihtimaller göz önüne alınacak olduğu zaman her şeyin test edilmiş olduğu bu süreç sonunda kusursuz düzeylerde siteler meydana gelir.

Özel Web Sitesi Tasarımı Neden Gerekli? Neden Tercih Edilir?

Özel Web Sitesi Tasarımı ile hazır web tasarım genel olarak kafa karıştırıcı düzeylerde yer alırken hangisini seçmeliyim konusu akıllarda belirir. Bu süreçlerde neden Özel Web Sitesi Tasarımı bu kadar önemli ve gerekli diye de merak edebilirsiniz. Aslında bu süreçlerde konu ve seçim yapmak sanıldığı kadar zor olmazken oldukça basit bir şekilde öne çıkar. Küçük işletmelerden girişimcilere kadar bazı alanlarda hazır site şablonları yeterli ve pratik bulunmasından dolayı seçimler hazır sitelerden yana kullanılır. Start – up girişimlerinden kurumsal olan markalara, marka blog oluşturmak isteyenlerden blogger’lara kadar özgün olan tasarımlar özel site yaptırmayı tercih ediliyor. Çünkü özgün olmayı seçmek marka bilincini desteklemeyi başarırken tasarım ile marka özdeşleşerek öne çıkabiliyor.

Web tasarım hizmetleri gibi birçok alanda başarılı olmak için SEO alanında bir adım önde yer almak anlamına geldiğini de bilmek gerekir. Özel tasarımlar sırasında akıllara gelebilecek her şeyi yeniden hedeflere göre geliştirmek de uygun bir adım olacak. Arama motorları kısmında SEO çalışmaları sırasında içerik yayınlarına odaklandığını hepimiz biliyoruz. Site tasarımları SEO ile arama motoru kısmında algoritmalara uygun bir şekilde tasarımlar yapıldığı zaman içerik yayınları da daha etkili bir hal alabiliyor. Sıralama sırasında öne çıkmaya herkes ihtiyaç duyuyor.

Web site tasarımları ne kadar dikkat çekici bir şekilde meydana gelirse istenilen başarıları elde etmek de bir o kadar kolay oluyor. Bu yüzden alanında uzman olan bir firmadan alınabilecek destek her zaman başarıların müşteri odaklı olmasına, istenilen sonuçları daha hızlı ve pratik bir şekilde almaya kadar her alanda etkili olacaktır.

En Merak Edilen 3 Soru

Özel Web Sitesi Tasarımı fiyatları ne kadar?

Web tasarım fiyatları yani site tasarım çalışmaları için spesifik düzeylerde belirlenen bir fiyat verebilmemiz net olarak mümkün olmuyor. Site ile ilgili olarak tüm detaylar fiyatın belirlenmesi konusunda oldukça etkili olur. Bu yüzden de net bir fiyat almak istediğiniz zaman bizler ile iletişime geçmeniz gerekir.

Ne kadar sürede site hazır olur?

Her sitenin biri birinden farklı bir proje olduğunu bilmemiz, projelerin kapsamları, beklentileriniz ile taleplerinize uygun bir şekilde çalışmalarımıza devam etmek için hazırız. Sizlere net süre vermeyi başarmamız için site tasarım talepleriniz ile ilgili olarak temel bilgileri bilmemiz gerekiyor. İlk görüşme sırasında konu ile ilgili olarak net bilgi alabilirsiniz. Bizim ile iletişime geçme konusunda en ufak çekinceleriniz bulunmasın.

Özel Web Sitesi Tasarımı hakkında detaylı görüşebilir miyiz?

Google harita linki ya da kurumsal web tasarımları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle telefon numarası üzerinden bilgi almanız mümkündür. Hattımız istediğiniz zaman kullanıma açık olup iletişim formu da ayrıca yer almaktadır. Son olarak dilemeniz halinde WhatsApp destek hattı da mevcuttur.

 

Konum Bilgimiz

AKLINIZDA PROJE Mİ VAR? HEMEN TEKLİF ALIN

Formu doldurun sizi hemen arayalım.