TPK Medya Ankara Web Tasarım S Logo
Neler Yapıyoruz?

Avukat Web
Sitesi Tasarımı

Profesyonel olan web tasarım uzmanlarından meydana gelen ekibimiz yüzlerde Google müşteri yorumu ile +350’den fazla web tasarım projelerini tamamlamayı başardık. Sıra sizinkini yapmada.

BİLGİ & TEKLİF ALIN

Bizler alanında uzman ekip kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Hizmetlerimizi İnceleyin!

Müşterilerimize akılcı ve ekonomik çözümler sunarak en iyiye ulaştırmayı hedefliyoruz. Yönettiğimiz tüm projelere duygularımızı katarak samimi sonuçlar ortaya çıkarırız.

Size Özel Sıfırdan Tasarım
%100 Yönetilebilir Panel
Modern Arayüz Tasarımı
Google Uyumlu Tasarım
Sınırsız Sayfa Ekleme
Sınırsız Blog Sayfası
Portfolyo, Proje Sayfaları
WhatsApp Butonu
Teklif Formu Sayfası
Logo ve Görsel Tasarımı
Hız Optimizasyonu
Ücretsiz Teknik Destek
1 Yıl Ücretsiz Hosting
Sınırsız Depolama Alanı
Sınırsız Kurumsal Mail
SSL (Güvenlik) Sertifikası

Avukatlar İçin Web Tasarım Hizmeti

Her sektör içerisinde yer aldığı gibi hukuk alanında da özel Web tasarım hizmeti, internet aramalarında en kolay bulmayı başarmak için önem taşıyan konular arasında yer alır. Avukat Web Sitesi Tasarımı kişisel olarak hazırlatılabilirken sektörde yer aldığımız uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile Avukatlar içi web tasarım hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Danışmanlık tüm bizleri tercih edenleriniz için Avukat internet sitesi tasarımlarını kullanıcı deneyimlerini her zaman ön planda tutarak tasarlamayı tercih eder.

Günümüz içerisinde yapılan tüm işlerin dijital ortamlar üzerinde tanıtılması oldukça önemli bir alandadır. Resmi işlerin yürütüldüğü isim ile şirketlerin kendilerini müşterilerine daha doğru bir şekilde tanıtmaları öncelikli olarak yer alması gerekir. 

Kurumsal & Samimi

Kurumsal hizmet sağlarken sizinle aramıza protokoller koymayız. Sizin için samimiyetle çalışırız.

Ne Söz Verdiysek O

Hizmet detaylarında ne taahhüt ettiysek onu mutlaka sağlarız. Sizin işinizi kendi işimiz gibi

Hızlı ve Kolay İletişim

Satın alım öncesi olduğu gibi sonra da hızlı ve kolay şekilde iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalarımıza Göz Atın!

Ankara’nın en etkili Web Tasarım Ajansı olmaktan gurur duyuyoruz. Uzun vadeli, güvenilir, Profesyonel Web Tasarım konusunda yaratıcı fikirlere sahip çözüm ortağı arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Avukatlar İçin Kişiye Özel Web Tasarım

İçerik Listesi

Sıradan ve herkesin tercihi gibi olmayan özel avukatlık sitelerini oluşturmak isteyenler şu an tam da doğru adreste. Dilediğiniz an firmamızdan profesyonel ve hızlı teslimat garantili SEO uyumlu web tasarım hizmetlerimiz yer alır. Kişiye özel olan tasarım sizlerin belirlediğiniz adımlar ile meydana gelir.

Avukatlar İçin Profesyonel Görünümlü İnternet Site Hizmeti

Avukatlar işlerini ve hizmetlerini öne çıkarmayı başardıkları internet sitesi üzerinde ilk izlenim her zaman önemli bir yere sahip olur. Bundan ötürü de kendinizi tanıtmış olduğunuz, portföy sunmayı seçtiğiniz, çalışma şekilleriniz ile iletişim bilgilerinin paylaşımlarının yapıldığı bir hizmet alanı profesyonel olarak görünümü ile dikkat çekmelidir. Kötü olan tasarımlar çalışma alanlarınızda geri plana düşmenize neden olurken güvenilir olmayan izleri getirir.

Hukuk Web Siteleri Nasıl Hazırlanır?

Hukuk web sitesi kısmında;

 1. Hukuk büroları ya da kişisel avukat siteleri için gerekli alan adı ile hosting alımı
 2. Sektör ve sitenin işlevlerine uygun tema seçmek
 3. Site içerisinde mobil ile beraber kullanıcı odaklı tasarım
 4. Site içerisinde görsel tasarım yanı sıra düğme dizaynları
 5. Ticaret ve Şirketler Hukuku, İş ve İşçi Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sağlık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku, Arabulucuk gibi hangi alanda yer alınacaksa dal ismi
 6. Kurumsal kimlik ile uygun tasarım düzenlemeleri

Yukarıda yer alan adımların ardından en hızlı şekilde meydana gelecek SEO ile mobil uyumlu web sitelerin açılışı artık anlık olarak meydana gelebilir.

Avukat Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalı?

Hukuk web sitesi ya da Avukat internet sitesi olarak bilinen sitelerde iletişim bilgilerinin ilk sırada yer alması gerekir. Bunların yanı sıra danışmanlık ya da dava konusunda yardım almak isteyenler için özel olarak hazırlanan Web tasarım büyük avantaj sunar. Sunulan avantajlar;

 1. Kullanımları oldukça kolay olan menü ile site içerisinde tasarımlar
 2. Tüm cihazlar üzerinde kolay kullanım avantajını beraberinde getiren mobil uyumluluk
 3. Seo
 4. Kolay yönetim panel hizmetleri
 5. Bloglar
 6. Soru ve cevap alanları
 7. Sosyal medya için gerekli eklentiler
 8. Whatsapp ve chatbot bağlantıları
 9. Referanslar
 10. Hizmetlerin verildiği hukuk alanı ile ilgili gerekli kanun maddeleri ile bilgilendirmelerin bulunduğu bir sayfa en iyi kullanıcı deneyimlerini beraberinde getirmek için hizmetleri verir.

Avukat Web Sitesi Tasarımı Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Avukat Web Sitesi Tasarımı avantajları gözlenecek olduğu zaman;

 1. Müvekkil adayları ile danışanlar sizlere istediği zaman daha kolay ulaşım sağlayabilecekler.
 2. Lokasyon bazlı ya da şehir içi aramalar sırasında internette adresten hedef kitleye ulaşmanız daha kolay olacak.
 3. Günümüz içerisinde insanlar bilgileri en kısa yollardan bularak tüketmek isterler. İyi bir şekilde hazırlanan web sitesi onlarca aranan bilgileri sunarak tek tık ile telefon araması yapmaya yardımcı olur.

Uygun Fiyatlı Profesyonel Web Dizaynı Avukat 2022 Siteleri

Web dizayn hizmetleri sırasında ajanslar normale oranla çok yüksek fiyat taleplerinde bulunabilir. Fakat sizlerin sahip olduğunuz bütçenin yanı sıra ihtiyacınız olan bilgileri belirttiğiniz an firmamızda uygun fiyatlı profesyonel destekleri alabilirsiniz.

Hukuk bürolarına, avukatlara özel olarak profesyonel web sitesi oluşumlarımız sırasında şirketimiz sizlerin istekleri ve sahip oldukları maddi imkanlar ile hareket etmeye devam eder. Bütçelere uygun olan teklif ile iş planlamasında hazırlıklar yapılarak teslimatlar meydana gelir.

Avukatlar ve Hukuk Firmaları İçin Gelişmiş Web Tasarımı

Avukat internet sitesi fiyat aralığı genel olarak incelenecek olduğu zaman site için seçilen temalardan hosting, alan adı kaydı ve projede istenen detaylara göre değişiklik gösterebilir. Temel ve kişisel olarak yer alan avukat firmaları ve hukuk firmaları için internet sitesi yaptırma düşüncesinde olursanız ücretler ortalama olarak 2500 ila 10 bin TL arasında değişiklik gösterebilir. Kurumsal olarak işleri ve sizleri anlatan, estetik duran, seo ve mobil uyumlu olan, yönetim panelinin yer aldığı web sitesi sayesinde markaların bilinirlik oranları daha kısa sürede artacak.

Google harita linki ya da kurumsal web tasarımları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle telefon numarası üzerinden bilgi almanız mümkündür. Hattımız istediğiniz zaman kullanıma açık olup iletişim formu da ayrıca yer almaktadır. Son olarak dilemeniz halinde WhatsApp destek hattı da mevcuttur.

 

Konum Bilgimiz

AKLINIZDA PROJE Mİ VAR? HEMEN TEKLİF ALIN

Formu doldurun sizi hemen arayalım.