TPK Medya Ankara Web Tasarım S Logo
WordPress Uzmanı

WordPress Uzmanı

İçerik Listesi

5
(1)

WordPress Uzmanı için alanında uzman isimlerden meydana gelen ekibimiz onlarca Google incelemesi ile 1000’den fazla web tasarım projesi tamamlayarak öne çıkıyor. WordPress site yapan firmalar konusunda öncü adres oluyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Hizmeti
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Hizmeti

WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress Uzmanı Nedir?  günümüzde en çok araştırılan konular olurken WordPress uzmanı nedir de merak ediliyor. Genel olarak WordPress web tasarım hizmetleri tüm dünya üzerinde popülerlik oranlarını her geçen gün daha çok öne çıkarak web sitesi altyapısı olarak yer alır. WordPress web tasarım teması gibi gerekli olan her alanda deneyimli olan ve bu alanda kendilerini yetiştiren kişilere de uzmanı ismi verilir.

WordPress uzmanı nasıl olunur merak edilen konulardan birisi olsa bile WordPressaltyapısını çok iyi bir şekilde bilen, meydana gelebilecek her konu için en hızlı çözümleri bir araya getiren WordPress uzmanları, teknik olarak birçok konuya hakim olur. Sizler için yeni bir web site hazırlayan ya da sitenizde meydana gelen sorunları çözen kısacası wp uzmanları olarak da bilinir.

WordPress Uzmanı
WordPress Uzmanı

WordPress Uzmanına Mı İhtiyacınız Var?

Firmanız için WordPress sitesi yaptırma kararı aldığınız zamanlarda WordPress uzmanı ile anlaşmak her zaman sizler için en doğru karar olacaktır. Bu olaya bir yandan da iyi bir firmanız olduğunu düşünerek bakarsanız birinin muhasebe işleri ile ilgilenmesi gerekli bir durumdur. Kendiniz mi yapacaksınız yoksa bu iş için muhasebe alanında en tecrübeli ve güvenilen bir kişiye mi şirketin gizli kalması gereken bilgilerini teslim edersiniz?

WordPress site yapan kişiler ve firmalar alanında incelemeler yaparken bir yandan da site tasarım uzmanı ile çalışmak hem teknik bilgiler ile boğuşmak zorunda kalmadan web sitesi kurabilmek için ayrılacak olan zamanın boşa gitmesine engel olur. Tabi ki bu alanda Web sitesi referanslarımız da incelenerek ne kadar kaliteli bir adres olduğumuz anlaşılabilir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Hizmet verdiğimiz alanlar genel olarak incelenecek olduğu zaman;

  1. Kişisel WordPress Blog Sitesi WordPress Uzmanı
  2. Kurumsal WordPress Tanıtım Sitesi WordPress Uzmanı
  3. Online Satış Yapan E-Ticaret Siteler için WordPress Uzmanı olarak yer alıyoruz.

Neden Bir WordPress Uzmanı İle Çalışmalıyım?

WordPress uzmanı ile neden çalışmak gerek sorusu da merak edilen konular arasında yer alır. Şirket için kurumsal ya da online satış meydana gelen e-ticaret sitesi yaptırmak ya da mevcut olan internet sitelerin yenilenmesi alanında çalışmalar önemlidir. Bunun ana nedeni işi bilen birisinin yönetimi sırasında sorunsuz bir şekilde site kurulması adımlarınızı tamamlanır.

WordPress yapıları gereği ile bir sürü özellik yer alan bir sistem olsa bile buna karşın tema kurulumundan eklenti kurulumlarına, yabancı dil seçeneklerinden Google seo ayarları ile beraber diğer konulara kadar her alanda gerekli destekler alınabilir.

WordPress Sizinle Çalışmalıyım?

WordPress uzmanları olarak bizler ile çalışmayı tercih etmek demek işi bilen birisinin yönetimi ile beraber sorunsuz bir şekilde sitenizin kurulum ve eksik kalmışsa tamamlanması anlamına gelir. Kurumsal olan internet sitesi oluşturulmasından kurulumlarına ve WordPress geliştiricisi gibi adımlara kadar her alanda bizlerden yardım almanız öncelikli bir konu olur. Domain satın alımlarından Hosting kurulumlarına, eposta oluşturma süreçlerinden SSL kurulumlarına, logoların kurumsal kimliklerine varana kadar her şeyin birçok konuda sizi doğru bir şekilde yönlendirmesine yardımcı oluruz.

Bu alanda yer alan uzmanlar, sitenizin neresinde ne anlaması gerektiğini belirtmeniz yeterli olur. Bizler her zaman sizlerin yerine sitenizi en kullanışlı hale getirmek için yer alırız. Günümüz içerisinde yazılımcı ya da programcı olarak yer alan kişiler bir yanda da WordPress expert olarak da bilinir.

WordPress geliştiricisi kurumsal olan ve işletmelerin internet üzerinde yer alan sayfalarında yürütülen tüm şirketlerinde bulunması şart olur. Web sitelerinin güncellenmesinden aktif olmasına kadar çalışmaların tamamının yapılması gerekir.

Verdiğimiz WordPress Hizmetleri

Ekibimiz ile WordPress hizmetleri alanında her ne gerekli olursa olsun en ufak eksik dahi olmadan üst düzey kalite ile bizleri tercih eden müşterilerimiz için sunmaya özen gösteriyoruz.

Freelance WordPress Uzmanı

WordPress altyapısı olarak kullanılan herhangi bir internet sitesinde gezindiğiniz anlarda web sitesi hazırlanma süreçlerinde yardım almayı seçtiğiniz Freelance WordPress uzmanı yaptıkları işlemler her ne kadar o an size çok basit gibi gelse bile, sizlere daha çok zaman kazandırmak ve bir yandan da daha kullanışlı hale getirmek için büyük bir efor harcanır.

Fakat genel anlamda bu durum oldukça zahmetli ve deneyim gerektiren bir işlem oluğunu bilmek de gerekir. İnternet sitesi içerisinde hangi ürünlerin yer verilecek olmasından ana sayfada hangi ürünlerin yer alacağına, hakkımızda alanlarından hizmetler ve ürünler kısmına, ürün detay ve iletişim sayfalarına kadar hangi konular hakkında daha detaylı bilgilerin yer alması gerektiğini belirlemek her zaman önemli işler arasında yer alır.

WordPress danışmanı gerekli olan konuların tamamı ile yakından ilgilenmeyi seçerek sitelerin Google üzerinde görünür olması hedefi ile yer alır. Web site tasarımları ile ilgili olarak her aşama sırasında WordPress uzmanlarından yardım almak önemli adımlar arasında yer alır. Web sitelerinde gerekli olan tasarımlar ile ilgili olarak her bir aşama sırasında WordPress uzmanlarından yardım alınırken WordPress hizmetleri ile ilgili olarak kurumsal kimliklere uygun olan web sitelerinin yaptırılmasının tercih edilmesi y da Google üzerinde yükselmek isteyenler anında firmamıza ulaşabilir.

Hayalinizde olan tüm projeleri WordPress ile hayta geçirmek ve bir yandan da işi uzmanlara bırakmayı seçmek için İletişim sayfası kısmında yer alan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz her bir işlemi alanında uzman olan isimden alarak daha kaliteli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Google harita linki ya da kurumsal web tasarımları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle telefon numarası üzerinden bilgi almanız mümkündür. Hattımız istediğiniz zaman kullanıma açık olup iletişim formu da ayrıca yer almaktadır. Son olarak dilemeniz halinde WhatsApp destek hattı da mevcuttur.

Konum Bilgimiz

Yazımızı Değerlendirmek İster misiniz?

İçerik Puanı: 5 / 5. - Toplam Oy Sayısı: 1

Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

8 Responses

  1. Hamit Bey çok titiz ve planlı bir çalışma ile hem teslim tarihinden önce çok hızlı bir şekilde çalışmayı teslim etti hem de tahminimizden de güzel bir çalışma bizlere sundu. Çalışmanın yapım aşamasında da hızlı geri dönüşler yaptı ve sorunlarımıza hep çözüm odaklı yaklaştı. Çok teşekkür ederiz.

  2. Bir meslektaşım sayesinde tanıştım Abdülhamit bey ile. İşinde başarılı ve oldukça kaliteli işler yapıyor. Her zaman ulaşabildiğim için de ayrıca sevinçliyim. Çok teşekkür ederim her şey için Abdülhamit bey 🙂

  3. Sitemiz için destek talebinde bulunduk. Kısa süre içerisinde dönüş sağladılar, isteklerimizi ve taleplerimizi kısa süre içerisinde değerlendirip tam olarak istediğimiz gibi bir site oluşturdular. Abdulhamit beye ve TPK Medya’ya çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla güvenip çalışabilirsiniz.

  4. Tpk medya ile tanışmam bir arkadaşımın memnuniyetini benimle paylaşması ve sonrasında kendileriyle çalışmaya başlamamla olmuştur. Bir kaç yıldır kendileriyle çalışmaktayız. Bu sektörde en tecrübeli ve işi bilen firma açık ara TPK Medyadır. Çok memnunuz başarılarının devamını diliyorum.

  5. Referans yoluyla tanıştığımız Abdulhamit bey ve TPK Medya ile çalışma fırsatımız oldu. İsteklerimize ve taleplerimize çok hızlı bir şekilde karşılık verdiler. Sitemizi kısa sürede başarılı bir şekilde tamamladılar. Kibar ve nazik bir şekilde tüm isteklerimize geri dönüş sağladılar TPK Medya ve Abdülhamit beye Fores olarak teşekkür ediyoruz. Çalışmak isteyenler bir dakika bile düşünmeden hızlı bir şekilde TPK Medya ile iletişime geçebilirler. Güvenle çalışabilirler.

  6. Web tasarım konusunda uzman bir ekip arıyorsanız, kesinlikle bu firmayı tercih edebilirsiniz. Profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlıyorlar. Projenizi güvenle emanet edebileceğiniz bir adres.

  7. Web tasarım hizmeti aldık gayet anlayışlı ve hemen dönüş sağlanıldı. Şirket sahibi işinde çok bilgili ve donanımlıydü aldığım hizmetten çok memnun kaldı emekleri için teşekkür ederiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Web Tasarım ve Digital Medya Ajansı

Web Tasarım, SEO Çalışması ve İnternet Reklamcılığı konusunda sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.

Son Eklenenler

AKLINIZDA PROJE Mİ VAR? HEMEN TEKLİF ALIN

Formu doldurun sizi hemen arayalım.