TPK Medya Ankara Web Tasarım S Logo

Yılın En İyi 15+ WordPress Instagram Eklentisi

İçerik Listesi

0
(0)

En iyi WordPress Instagram eklentileri günümüzde oldukça çeşitlidir. Her biri farklı özellikleri sayesinde daha iyi bir şekilde platformu kullanmanıza olanak tanımaktadır. Eğer hangisinin ne olduğunu merak ediyorsanız yazımız size yardımcı olabilir.

AccessPress Instagram Feed

En iyi Instagram eklentileri arasında uygulama yapmak istenen yayınları aynı zamanda web sitesinde görüntülemeye yardımcı olmaktadır. Hesaba bağlandıktan sonra herhangi bir sayfa ya da yazıda kısa bir kod veya bileşen sayesinde yerleştirmenize olanak tanımaktadır. Fotoğraflar için ışık kutusu bulunduğu gibi mobil sistemler ile tam bir uyumluluğa sahiptir.

Instagram Feed

Instagram Feed içerikleri WordPress kısa kodlar ile görüntülemeye yardımcı olmaktadır. Tek bir yayında birden fazla Instagram hesabından fotoğraf görüntüleme gibi çekici özellikleri de yer almaktadır. Yayınların görünüşü çok sayıda yerleşik seçenek ve özel CSS kullanılarak özelleştirilebilmektedir.

WD Insagram Feed

En iyi Instagram eklentileri arasında bu WordPress için Instagram bileşeni oluşturmaya olanak tanımaktadır. Klasik kısa kodları desteklediği gibi modern bir metro tasarımına da sahiptir. Belirli fotoğrafları görüntülemeyi seçebildiğini için tam bir kontrole sahip olmanızı desteklemektedir. Sayfa numaralandırma ve kaydırma özelleri arasından kararda verilebilmektedir.

WP Instagram Widget

İnternet sitenizde Instagram içeriklerini göstermek istiyorsanız, bu uygulama size yardımcı olmaktadır. Basit bir bileşen ile görüntülemelere olanak tanımakta, üstelik Instagram hesabınzıa erişim sağlamanıza da gereksinim duymamaktadır. Sadece ilgili hesabın adını girmek yeterli olmaktadır.

Feed Them Social

Feed Them Social, en iyi WordPress Instagram eklentileri arasında farklı sosyal medya platformları üzerinden içerik görüntülemesine olanak tanımaktadır. Instagram dışında Facebook ve Twitter dahil farklı alanları desteklemektedir. Yayın eklemeye izin verdiği gibi takip et ve beğen butonlarını da sunmaktadır.

Photonic Gallery

WordPress sitenize Instagram’dan yayın eklemek istiyorsanız kullanabileceğiniz seçeneklerden bir tanesidir. Eklentinin odak noktası özelikle fotoğrafçılık web siteleri üzerinedir. Kısa kod sistemi ile çalışmakta olup eşsiz kısa kodlar meydana getirmeye olanak tanımaktadır. Bunun için özel bir editöre de sahiptir.

Instagram Gallery

En iyi Instagram eklentileri arasında olan bu seçenek, internet sitenize galeri ya da karusel olarak yayın eklemenize imkân vermektedir. Özeleştirme seçenekleri olduğu için 1-2 dakika gibi kısa bir sürede sonuçları almak mümkündür. Ayrıca temiz ve modern tasarımları ile ilgi çekici olmasına da yardımcı olmaktadır.

WP Instagram Post and Widget

Diğer eklentilerden farklı olan bu uygulama içerikleri WordPress’de yayınlamak yerine tam tersini yapar. Yani internet sitenizde olan içerikleri Instagram üzerinde birer birer yayınlama imkânı vermektedir. Örneğin güzel bir yazınız varsa, bunu Instagram üzerindeki kullanıcılarınızla da paylaşma olanağı tanımaktadır.

Instagram Widget by WPZOOM

En iyi 2024 WordPress Instagram eklentileri araısnda uygulama, Instagram bileşeni kurmaya yardımcı olmaktadır. Kullanımı oldukça basit olup fazla uğraşmadan web sitenizde bir yayını öne çıkarmanıza olanak tanımaktadır. Ancak fazla özelleştirme seçeneği yer almamakta olup 2-3 sütunlu düzenleri desteklemektedir.

Custom Instagram Feed

Oldukça ayrıntılı bir eklenti olan bu uygulama Instagram içerklerini WordPress içerisinde görüntüleme olanağı tanımaktadır. Yayınların nasıl görüneceğine kadar pek çok özel, ayrıntılı seçeneği yer almaktadır. Yayın genişliği, arka plan rengini ve boyunu değiştirme gibi pek çok opsiyonu mevcuttur.

Blog2Social

2024 WordPress Instagram eklentileri arasında bu uygulama yine web sitesi içeriğini, Instagram’da yayınlamaya olanak tanımaktadır. Instagram ile sınırlı olmadan Facebook ve Twitter gibi platformlar üzerinden de bunu yapmak mümkündür. Hangisinin tercih edilecei özel şekilde ayarlanabilmektedir.

Super Socializer

Super Socializer, bu listede bulunan eklentilere göre özgün özellikleri olan bir eklentidir. Sitenize Instagram dahil farklı sosyal medya ağlarından giriş yapmanıza olanak tanımaktadır. Sosyal giriş olarak bilinmekte olan bu konu her sitede yeni bir hesap oluşturmak istemeyenler için oldukça avantajlıdır.

Featured Image from URL

En iyi WordPress eklentileri 2024 arasında bu uygulama harici görselleri yazınızın öne çıkan görselleri olarak kullanmaya olanak tanımaktadır. Bunun için sadece ilgili görselin URL adresini bulmak, gerekli alana eklemek gerekmektedir. Instagram fotoğraflarını bu bakımdan doğal olarak desteklemektedir.

Social Media Share Buttons & Social Sharing Icons

WordPress ile oluşturduğunuz sayfanıza sosyal medyadan paylaşma butonu eklemek istiyorsanız, bu uygulama adından da anlaşılabileceği gibi size yardım etmektedir. Üstelik tuşların tarzları ve özelleştrme seçenekleri de yer almaktadır.

Ultimate Member

WordPress Instagram eklentileri arasında bu uygulama da sosyal medya girişine yardımcı olmaktadır. Bu sayede Instagram’a diğer platformlar üzerinden giriş yapmak mümkündür. Ayrıca gelişmiş kullanıcı profillerine sahip üyelik internet siteleri oluşturmanıza da yardım etmektedir.

Yazımızı Değerlendirmek İster misiniz?

İçerik Puanı: 0 / 5. - Toplam Oy Sayısı: 0

Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Web Tasarım ve Digital Medya Ajansı

Web Tasarım, SEO Çalışması ve İnternet Reklamcılığı konusunda sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.

Son Eklenenler

AKLINIZDA PROJE Mİ VAR? HEMEN TEKLİF ALIN

Formu doldurun sizi hemen arayalım.